Alena Fomina vs. Diana Sumova

Alena Fomina vs. Diana Sumova - Bad Saulgau - porovnání

ZÁPAS

31.07.17kvalifik.Alena Fomina Diana Sumova 2-6, 6-4, 6-3 Germany Bad Saulgau antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Alena Fomina
Rusko
05.07.89, 29 Let




701
15
80 436 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
25.09.94, 24 Let




859
16
42 483 $
Diana Sumova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alena Fomina vs. Diana Sumova - Vzájemné zápasy

31.07.17kvalifik.Alena FominaDiana Sumova2-6, 6-4, 6-3 detail zápasuGermany Bad Saulgau antuka

Alena Fomina - poslední zápasy

Germany W25 Essen - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucie Wargnier6-4, 6-3 výhradetail zápasu
27.05.19
kvalifik.
vs. Elizabeth Halbauer0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Slovakia W100 Trnava - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Cindy Burger1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
27.02.19
1. kolo
vs. Dejana Radanovic6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.19
kvalifik.
vs. Eden Silva3-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Yashina6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Viktoria Kamenskaya1-6, 4-6 prohradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
09.12.18
2. kolo kval.
vs. Reka-Luca Jani1-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Claudia Coppola3-6, 6-4, 3-1, Claudia Coppola - skrečvýhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
30.10.18
1. kolo
vs. Nina Stojanovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Anastasia Pribylova2-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Silbereisen7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
20.10.18
semifinále
vs. Emma Raducanu2-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Ulyana Ayzatulina2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Laura Radakovic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
10.10.18
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
05.10.18
čtvrtfinále
vs. Melis Sezer7-5, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Nevena Sokovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.10.18
1. kolo
vs. Sarah Lee6-72, 7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
19.09.18
2. kolo
vs. Tena Lukas2-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Vivien Juhaszova6-1, 7-5 výhradetail zápasu
16.09.18
kvalifik.
vs. Bojana Marinkovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Anita Husaric4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-75, - Alena Fomina - skrečprohradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Maria Timofeeva1-6, 0-1, - Alena Fomina - skrečprohradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Valeriya Pogrebnyak6-71, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Yushchenko6-1, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo
vs. Daria Kruzhkova0-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu

Diana Sumova - poslední zápasy

Czech Republic Prague - antuka
27.04.19
1. kolo kval.
vs. Aliona Bolsova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
30.09.18
finále
vs. Nefisa Berberovic6-76, 4-6 prohradetail zápasu
29.09.18
semifinále
vs. Barbora Miklova7-62, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Monika Svobodova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Kristyna Hrabalova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.09.18
1. kolo
vs. Linda Sevcikova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
31.08.18
čtvrtfinále
vs. Katerina Vankova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
30.08.18
2. kolo
vs. Marcelina Podlinska6-2, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Sabrina Rittberger2-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
24.08.18
čtvrtfinále
vs. Merel Hoedt5-7, 7-64, 2-6 prohradetail zápasu
24.08.18
2. kolo
vs. Yana Morderger2-6, 6-4, 7-66 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Chantal Sauvant6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Arianne Hartono1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
07.08.18
kvalifik.
vs. Joana Eidukonyte4-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Karolina Szmit6-0, 6-3 výhradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Justyna Malatinska6-1, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary Baja - antuka
23.07.18
1. kolo
vs. Panna Udvardy4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Olomouc - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Nikola Tomanova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - antuka
26.06.18
1. kolo
vs. Anastasia Kharitonova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany Kaltenkirchen - antuka
20.06.18
1. kolo
vs. Jennifer Wacker3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
15.06.18
semifinále
vs. Magdalena Pantuckova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.06.18
čtvrtfinále
vs. Tamaryn Hendler7-66, Tamaryn Hendler - skrečvýhradetail zápasu
13.06.18
2. kolo
vs. Kristyna Lavickova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Dagmar Dudlakova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Aneta Laboutkova4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Irina Ramialison0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Wiesbaden - antuka
24.04.18
kvalifik.
vs. Karen Barritza3-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.04.18
1. kolo kval.
vs. Lily Ghodrati6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
07.02.18
1. kolo
vs. Joanna Zawadzka3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
06.12.17
1. kolo
vs. Johana Markova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
<