ZÁPAS
27.10.18 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Odile Maesfranckx | 6-4, 6-3 | Lousada | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
06.05.97, 26 Let
06.05.97, 26 Let
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Odile Maesfranckx - Vzájemné zápasy
27.10.18 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Odile Maesfranckx | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Lousada | tvrdý I. |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Odile Maesfranckx form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Odile Maesfranckx - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 0-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 2-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Anna Sturmigh | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bottardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 0-6, 0-3, - Odile Maesfranckx - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Joanna Carswell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Danique Baart | Danique Baart - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Vicky Geurinckx | Vicky Geurinckx - skreč | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Dominique Karregat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anke Poncelet | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Jade Lewis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Lynn Janssens | 1-6, 3-6 | detail zápasu |