ZÁPAS
04.03.19 | kvalifik. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Clara Vlasselaer | 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Clara Vlasselaer - Vzájemné zápasy
04.03.19 | kvalifik. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Clara Vlasselaer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Clara Vlasselaer form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Clara Vlasselaer - poslední zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 7-611, 6-2 | detail zápasu |