Holandsko
07.10.96, 27 Let
07.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Annelou Nab vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Vzájemné zápasy
18.03.19 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Annelou Nab | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Annelou Nab form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Annelou Nab - poslední zápasy
W15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Petra Maria Kerdikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Schippers | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Pfennig | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Liza Lebedzeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 5-7, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-0, Aneta Laboutkova - skreč | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |