ZÁPAS
18.02.19 | 1. kolo kval. | Alize Lim | Dalayna Hewitt | 6-1, 2-6, 10-8 | W25 Rancho | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alize Lim vs. Dalayna Hewitt - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Alize Lim | Dalayna Hewitt | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Rancho | tvrdý |
Alize Lim form & Dalayna Hewitt form
Alize Lim - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.20 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.20 čtvrtfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.20 1. kolo | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.19 semifinále | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dalayna Hewitt - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Kononova | 6-4, 3-6, 0-2, - Dalayna Hewitt - skreč | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Jamie Loeb | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Victoria Hu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Odessa Eisch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Sonay Kartal | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Taylor Ng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jamie Loeb | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 4-1, Dasha Plekhanova - skreč | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-74, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu |