ZÁPAS
10.06.19 | kvalifik. | Alison Bai | Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | W60 Barcelona | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alison Bai | Jade Suvrijn | |
1. podání % | 42/68 (62%) | 46/81 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/5 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 45/81 (56%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body celkem | 83/149 (56%) | 66/149 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 10 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alison Bai vs. Jade Suvrijn - Vzájemné zápasy
10.06.19 | kvalifik. | Alison Bai | Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | detail zápasu | W60 Barcelona | antuka |
Alison Bai form & Jade Suvrijn form
Alison Bai - poslední zápasy
Sydney - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Kurume - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Jade Suvrijn - poslední zápasy
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - skreč | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detail zápasu |