Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.12.00, 23 Let
25.12.00, 23 Let
Eleni Daniilidou vs. Alise Cernecka - Vzájemné zápasy
03.10.18 | 1. kolo | Alise Cernecka | Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Eleni Daniilidou form & Alise Cernecka form
Eleni Daniilidou - poslední zápasy
Solarino - koberec | ||||
08.12.18 semifinále | vs. Lou Adler | 0-6, 0-2, - Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
06.12.18 čtvrtfinále | vs. Maria Masini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.18 2. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 0-6, 2-3, - Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Alice Amendola | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Vallone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 3-3, - Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alise Cernecka - poslední zápasy
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
11.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu |