ZÁPAS
07.11.16 | 2. kolo kval. | Alisa Axyanova | Ruxandra Schech | 6-4, 6-4 | Vinaros | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.06.01, 22 Let
10.06.01, 22 Let
Alisa Axyanova vs. Ruxandra Schech - Vzájemné zápasy
07.11.16 | 2. kolo kval. | Alisa Axyanova | Ruxandra Schech | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Vinaros | antuka |
Alisa Axyanova form & Ruxandra Schech form
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |
Ruxandra Schech - poslední zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - skreč | detail zápasu | |
25.11.22 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.19 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | detail zápasu |