ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo | Aliona Bolsova | Varvara Flink | 6-3, 6-2 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aliona Bolsova | Varvara Flink | |
1. podání % | 33/55 (60%) | 37/53 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkem | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aliona Bolsova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aliona Bolsova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aliona Bolsova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aliona Bolsova vs. Varvara Flink - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo | Aliona Bolsova | Varvara Flink | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Aliona Bolsova form & Varvara Flink form
Aliona Bolsova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Varvara Flink - poslední zápasy
Tampico - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | detail zápasu | |
Concord - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.22 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gdynia - antuka | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
15.05.21 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
10.04.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - tvrdý | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - skreč | detail zápasu | |
01.03.20 kvalifik. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - skreč | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | detail zápasu |