ZÁPAS
18.09.17 | 2. kolo kval. | Aliona Bolsova | Alexandra Riley | 6-2, 6-0 | Tampico | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aliona Bolsova vs. Alexandra Riley - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 2. kolo kval. | Aliona Bolsova | Alexandra Riley | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tampico | tvrdý |
Aliona Bolsova form & Alexandra Riley form
Aliona Bolsova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Riley - poslední zápasy
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.11.21 kvalifik. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - skreč | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | detail zápasu |