ZÁPAS
29.01.17 | 1. kolo | Alina Silich | Arina Folts | 6-3, 6-3 | Almaty | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alina Silich | Arina Folts | |
1. podání % | 38/59 (64%) | 35/58 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/38 (82%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkem | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alina Silich vs. Arina Folts - Vzájemné zápasy
29.01.17 | 1. kolo | Alina Silich | Arina Folts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Alina Silich form & Arina Folts form
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Arina Folts - poslední zápasy
W25 Fergana - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detail zápasu |