ZÁPAS
28.10.19 | 2. kolo kval. | Alina Michalitsch | Shannon Cox | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
22.01.00, 24 Let
10 425 $
22.01.00, 24 Let
10 425 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
07.07.94, 29 Let
07.07.94, 29 Let
Alina Michalitsch vs. Shannon Cox - Vzájemné zápasy
28.10.19 | 2. kolo kval. | Alina Michalitsch | Shannon Cox | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Alina Michalitsch form & Shannon Cox form
Alina Michalitsch - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Shannon Cox - poslední zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ksenia Khlynova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Corin De Waal | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Katya Alexandra Zier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Rebecca Gustafson | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Rochelle Pienaar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Hortencia Birnbaumer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Williams | Claudia Williams - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |