ZÁPAS
07.10.20 | 3. kolo | Alina Charaeva | Matilde Paoletti | 6-3, 6-1 | French Open | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alina Charaeva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alina Charaeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alina Charaeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Charaeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alina Charaeva vs. Matilde Paoletti - Vzájemné zápasy
07.10.20 | 3. kolo | Alina Charaeva | Matilde Paoletti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | French Open | antuka |
Alina Charaeva form & Matilde Paoletti form
Alina Charaeva - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Ascanio Tarife | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Matilde Paoletti - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 1-6, - Matilde Paoletti - skreč | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.22 čtvrtfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
10.09.22 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.22 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 6-4 | detail zápasu |