ZÁPAS
02.09.20 | 1. kolo | Alina Charaeva | Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | W25 Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alina Charaeva | Maria Lota Kaul | |
1. podání % | 31/58 (53%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/27 (37%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 25/58 (43%) |
Vyhrané body celkem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvojchyby | 9 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Charaeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Charaeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alina Charaeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alina Charaeva vs. Maria Lota Kaul - Vzájemné zápasy
02.09.20 | 1. kolo | Alina Charaeva | Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Alina Charaeva form & Maria Lota Kaul form
Alina Charaeva - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Ascanio Tarife | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Maria Lota Kaul - poslední zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |