ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Alice Tubello | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-1 | W25 Verbier | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
20.09.00, 23 Let
20.09.00, 23 Let
Alice Tubello vs. Olivia Sonnekus-Williams - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Alice Tubello | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
Alice Tubello form & Olivia Sonnekus-Williams form
Alice Tubello - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
13.05.23 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Olivia Sonnekus-Williams - poslední zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - skreč | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |