ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Alice Rame | Amandine Monnot | 6-0, 6-2 | W15 Andrezieux | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Rame | Amandine Monnot | |
1. podání % | 20/35 (57%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/20 (70%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané body celkem | 51/75 (68%) | 24/75 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Alice Rame | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Alice Rame | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Amandine Monnot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Amandine Monnot | |
0-0, 0-15 | ||
Alice Rame | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Rame vs. Amandine Monnot - Vzájemné zápasy
20.03.22 | 1. kolo kval. | Amandine Monnot | Alice Rame | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | W25 Le | antuka |
03.10.19 | 2. kolo | Alice Rame | Amandine Monnot | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Andrezieux | tvrdý I. |
Alice Rame form & Amandine Monnot form
Alice Rame - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Amandine Monnot - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Emma Lene | Emma Lene - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | detail zápasu |