ZÁPAS
17.05.18 | 2. kolo | Alice Gillan | Anna Popescu | 6-4, 4-6, 6-1 | Gothenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alice Gillan | Anna Popescu | |
1. podání % | 42/76 (55%) | 52/93 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 26/52 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/34 (62%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 46/93 (49%) | 25/76 (33%) |
Vyhrané body celkem | 97/169 (57%) | 72/169 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 14 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-2 | Anna Popescu | |
1-2 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Gillan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Gillan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alice Gillan | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alice Gillan | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alice Gillan | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-4 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Gillan | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Gillan | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Alice Gillan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Gillan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alice Gillan | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Alice Gillan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Gillan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.07.97, 26 Let
15 970 $
09.07.97, 26 Let
15 970 $
Alice Gillan vs. Anna Popescu - Vzájemné zápasy
18.10.18 | 2. kolo | Anna Popescu | Alice Gillan | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Cantanhede | koberec |
17.05.18 | 2. kolo | Alice Gillan | Anna Popescu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Gothenburg | antuka |
05.02.18 | 1. kolo kval. | Alice Gillan | Anna Popescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Loughborough | tvrdý I. |
Alice Gillan form & Anna Popescu form
Alice Gillan - poslední zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Popescu - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detail zápasu |