Rumunsko
11.07.00, 23 Let
11.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maria Victoria Negoita vs. Alica Rusova - Vzájemné zápasy
03.11.18 | 1. kolo kval. | Alica Rusova | Maria Victoria Negoita | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Maria Victoria Negoita form & Alica Rusova form
Maria Victoria Negoita - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Zoi Meers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 3-0, Katerina Antoniou - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Jovana Vukovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Alica Rusova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |