ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Walters | Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | Stellenbosch | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
26.01.02, 22 Let
26.01.02, 22 Let
Alexandra Walters vs. Rochelle Pienaar - Vzájemné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Walters | Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Alexandra Walters form & Rochelle Pienaar form
Alexandra Walters - poslední zápasy
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Subin Park | 0-6, 0-2, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-75, 1-3, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 0-6, 7-64 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Annerly Poulos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Abbie Myers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Laia Pasini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Playford - tvrdý | ||||
02.01.18 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 3-3, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ella Husrefovic | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Rochelle Pienaar - poslední zápasy
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Kelly Arends | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Madrie Le Roux | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Tebatso Duba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Isabelle Popma | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Caroline Ilowska | 1-6, 3-6 | detail zápasu |