ZÁPAS
13.02.18 | 1. kolo | Alexandra Perper | Federica Bilardo | 6-3, 1-0, - skreč | Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Perper | Federica Bilardo | |
1. podání % | 25/40 (63%) | 26/35 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/25 (64%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/15 (33%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 21/35 (60%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body celkem | 42/75 (56%) | 33/75 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexandra Perper | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Perper | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Perper | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Alexandra Perper | 3-2 | |
3-3 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Perper | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Alexandra Perper | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Federica Bilardo | |
1-0 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Perper vs. Federica Bilardo - Vzájemné zápasy
13.02.18 | 1. kolo | Alexandra Perper | Federica Bilardo | 6-3, 1-0, Federica Bilardo - skreč | detail zápasu | Manacor | antuka |
Alexandra Perper form & Federica Bilardo form
Alexandra Perper - poslední zápasy
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Plantation - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu |
Federica Bilardo - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 1-6, 2-4, - Federica Bilardo - skreč | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 7-5, 6-2 | detail zápasu |