ZÁPAS
12.07.18 | 2. kolo | Alexandra Panova | Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | Budapest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Panova | Dalma Galfi | |
1. podání % | 42/57 (74%) | 34/46 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Panova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Dalma Galfi | |
2-3 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-4 | Dalma Galfi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-4 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Panova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Panova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Panova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Panova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Panova vs. Dalma Galfi - Vzájemné zápasy
12.07.18 | 2. kolo | Alexandra Panova | Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Budapest | antuka |
Alexandra Panova form & Dalma Galfi form
Alexandra Panova - poslední zápasy
Monterrey - tvrdý | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.19 2. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
13.07.18 čtvrtfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Dalma Galfi - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu |