ZÁPAS
07.02.20 | Rubber 1 | Aleksandra Krunic | Mirjam Bjorklund | 6-2, 3-6, 6-3 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandra Krunic vs. Mirjam Bjorklund - Vzájemné zápasy
07.02.20 | Rubber 1 | Aleksandra Krunic | Mirjam Bjorklund | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Aleksandra Krunic form & Mirjam Bjorklund form
Aleksandra Krunic - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - skreč | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.22 3. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Mirjam Bjorklund - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |