ZÁPAS
31.01.18 | 2. kolo | Alexandra Dulgheru | Valeria Savinykh | 6-3, 6-1 | Burnie | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Dulgheru | Valeria Savinykh | |
1. podání % | 39/52 (75%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/39 (67%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/13 (23%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/46 (65%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexandra Dulgheru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Valeria Savinykh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-1 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 3-2 | |
Alexandra Dulgheru | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Valeria Savinykh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Valeria Savinykh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Dulgheru vs. Valeria Savinykh - Vzájemné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Alexandra Dulgheru | Valeria Savinykh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25+H Kazan | tvrdý I. |
31.01.18 | 2. kolo | Alexandra Dulgheru | Valeria Savinykh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Burnie | tvrdý |
Alexandra Dulgheru form & Valeria Savinykh form
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Valeria Savinykh - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - skreč | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | detail zápasu |