ZÁPAS
29.01.18 | 1. kolo | Alexandra Dulgheru | Sara Tomic | 6-1, 6-3 | Burnie | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Dulgheru | Sara Tomic | |
1. podání % | 37/51 (73%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/37 (62%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 21/51 (41%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexandra Dulgheru | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sara Tomic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Sara Tomic | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Tomic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sara Tomic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Sara Tomic | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sara Tomic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Dulgheru vs. Sara Tomic - Vzájemné zápasy
29.01.18 | 1. kolo | Alexandra Dulgheru | Sara Tomic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Burnie | tvrdý |
09.01.15 | 1. kolo kval. | Alexandra Dulgheru | Sara Tomic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Sydney | tvrdý |
Alexandra Dulgheru form & Sara Tomic form
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sara Tomic - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.06.20 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detail zápasu |