ZÁPAS
30.10.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Dulgheru | Lou Adler | 6-1, 6-3 | Nantes | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Dulgheru vs. Lou Adler - Vzájemné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Dulgheru | Lou Adler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Nantes | tvrdý I. |
Alexandra Dulgheru form & Lou Adler form
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Lou Adler - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |