ZÁPAS
14.08.18 | 1. kolo | Alexandra Dulgheru | Fanny Stollar | 6-2, 6-1 | Vancouver | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Dulgheru | Fanny Stollar | |
1. podání % | 31/47 (66%) | 30/58 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/16 (38%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 5 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alexandra Dulgheru | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Alexandra Dulgheru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandra Dulgheru | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Dulgheru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 1-1 | |
Alexandra Dulgheru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Dulgheru | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Alexandra Dulgheru | 5-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Dulgheru vs. Fanny Stollar - Vzájemné zápasy
14.08.18 | 1. kolo | Alexandra Dulgheru | Fanny Stollar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Vancouver | tvrdý |
Alexandra Dulgheru form & Fanny Stollar form
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Fanny Stollar - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - skreč | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
04.08.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | detail zápasu |