ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Diana Braga | Isabela Ioana Dima | 6-2, 7-5 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
17.07.01, 22 Let
17.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.06.02, 21 Let
15.06.02, 21 Let
Alexandra Diana Braga vs. Isabela Ioana Dima - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Diana Braga | Isabela Ioana Dima | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
25.06.18 | kvalifik. | Alexandra Diana Braga | Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
Alexandra Diana Braga form & Isabela Ioana Dima form
Alexandra Diana Braga - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Maria Toma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alisia Alexandra Negoita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 7-61, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Arina Smirnova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alexandra Damaschin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Isabela Ioana Dima - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Carlotta Gabrielli | Carlotta Gabrielli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 3-6, 7-61, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sonay Kartal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Bianka Bekefi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 5-7, 7-64, 10-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | Alexandra Petric - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Alexandra Diana Braga | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Delia Cristina Florea | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Oana Cocan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 2-6 | detail zápasu |