ZÁPAS
02.12.19 | 2. kolo kval. | Alessia Beatrice Ciuca | Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
12.09.01, 22 Let
12.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.04.02, 21 Let
26.04.02, 21 Let
Alessia Beatrice Ciuca vs. Stefanie Auer - Vzájemné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Alessia Beatrice Ciuca | Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Alessia Beatrice Ciuca form & Stefanie Auer form
Alessia Beatrice Ciuca - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Stefanie Auer - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |