ZÁPAS
30.01.17 | 2. kolo kval. | Aleksandra Wozniak | Yuki Kristina Chiang | 6-3, 6-1 | Burnie | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandra Wozniak vs. Yuki Kristina Chiang - Vzájemné zápasy
30.01.17 | 2. kolo kval. | Aleksandra Wozniak | Yuki Kristina Chiang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Burnie | tvrdý |
Aleksandra Wozniak form & Yuki Kristina Chiang form
Aleksandra Wozniak - poslední zápasy
Jackson - antuka | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Emma Roberts | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Irapuato - tvrdý | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
20.02.18 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Niluka Madurawe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Waco - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Zuzana Zlochova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Katerina Stewart | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
01.10.17 finále | vs. Marie Bouzkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.17 semifinále | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.17 čtvrtfinále | vs. Conny Perrin | 5-7, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
28.09.17 2. kolo | vs. Caitlin Whoriskey | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 6-3, 2-0, Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Quebec City - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.17 1. kolo kval. | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Charlotte Robillard-Millette | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
24.07.17 finále | vs. Ellen Perez | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.17 semifinále | vs. Priscilla Hon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.17 čtvrtfinále | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Elena Bovina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Yuki Kristina Chiang - poslední zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |