USA
23.12.96, 27 Let
23.12.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gabrielle Faith Andrews vs. Aleksandra Vostrikova - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Gabrielle Faith Andrews form & Aleksandra Vostrikova form
Gabrielle Faith Andrews - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Sachie Ishizu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
11.02.13 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
02.09.12 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Denver - tvrdý | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Anne-Liz Jeukeng-Nkamgouo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sacramento - tvrdý | ||||
28.05.12 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 6-3, 4-3, Piia Suomalainen - skreč | detail zápasu | |
28.05.12 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Memphis - tvrdý I. | ||||
17.02.12 1. kolo kval. | vs. Victoria Larriere | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Rancho Mirage - tvrdý | ||||
06.02.12 1. kolo kval. | vs. Agnese Zucchini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
23.01.12 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
08.09.11 2. kolo | vs. Ashleigh Barty | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.11 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
27.06.11 1. kolo | vs. Ruth Seaborne | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Carson - tvrdý | ||||
23.05.11 2. kolo | vs. Teodora Mircic | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.11 1. kolo | vs. Amanda Fink | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Aleksandra Vostrikova - poslední zápasy
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
31.08.17 čtvrtfinále | vs. Maia Lumsden | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.17 2. kolo | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
11.08.17 čtvrtfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.17 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Grace Leake | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
15.06.17 čtvrtfinále | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 kvalifik. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Daiana Negreanu | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.16 2. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
30.09.16 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.16 čtvrtfinále | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-3 | detail zápasu |