ZÁPAS
01.11.16 | 1. kolo | Aleksandra Pospelova | Jessy Rompies | 6-0, 6-1 | Chenzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Aleksandra Pospelova | Jessy Rompies | |
1. podání % | 24/34 (71%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 11/35 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/51 (63%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandra Pospelova vs. Jessy Rompies - Vzájemné zápasy
01.11.16 | 1. kolo | Aleksandra Pospelova | Jessy Rompies | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Chenzhou | tvrdý |
Aleksandra Pospelova form & Jessy Rompies form
Aleksandra Pospelova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Jessy Rompies - poslední zápasy
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, - Jessy Rompies - skreč | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Sara Conde | 6-1, 4-1, Sara Conde - skreč | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | Stephanie Wagner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Stefani Webb | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
17.05.21 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Newport - tvrdý | ||||
02.03.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.19 čtvrtfinále | vs. Rifanty Kahfiani | 3-6, 6-76 | detail zápasu |