INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaia Squarcialupi vs. Aleksandra Pitak - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Aleksandra Pitak | Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Gaia Squarcialupi form & Aleksandra Pitak form
Gaia Squarcialupi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Aleksandra Pitak - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu |