ZÁPAS
24.08.19 | semifinále | Aleksandra Pitak | Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Aleksandra Pitak | Eri Shimizu | |
1. podání % | 20/28 (71%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/20 (55%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/8 (25%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 14/20 (70%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body celkem | 27/48 (56%) | 21/48 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aleksandra Pitak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Aleksandra Pitak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aleksandra Pitak | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-30 | ||
Aleksandra Pitak | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandra Pitak vs. Eri Shimizu - Vzájemné zápasy
24.08.19 | semifinále | Aleksandra Pitak | Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Aleksandra Pitak form & Eri Shimizu form
Aleksandra Pitak - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Eri Shimizu - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-74, 1-6 | detail zápasu |