ZÁPAS
22.09.19 | 1. kolo kval. | Aleksandra Julia Zuchanska | Alisa Rastegaeva | 6-1, - skreč | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Poľsko
05.11.01, 22 Let
05.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.03.02, 22 Let
06.03.02, 22 Let
Aleksandra Julia Zuchanska vs. Alisa Rastegaeva - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Aleksandra Julia Zuchanska | Alisa Rastegaeva | 6-1, Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Aleksandra Julia Zuchanska form & Alisa Rastegaeva form
Aleksandra Julia Zuchanska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Mila Masic | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 7-68, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Martina Puvill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Cerdan Medina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 6-2, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-78, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-63, 10-2 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Alisa Rastegaeva - poslední zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |