ZÁPAS
27.02.17 | 1. kolo | Alberta Brianti | Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | Macon | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alberta Brianti | Ilona Kremen | |
1. podání % | 44/77 (57%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/44 (68%) | 24/34 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/33 (58%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/65 (46%) | 28/77 (36%) |
Vyhrané body celkem | 79/142 (56%) | 63/142 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alberta Brianti vs. Ilona Kremen - Vzájemné zápasy
27.02.17 | 1. kolo | Alberta Brianti | Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | detail zápasu | Macon | tvrdý I. |
Alberta Brianti form & Ilona Kremen form
Alberta Brianti - poslední zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Laura Rondinara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eugenia Todaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.17 finále | vs. Karin Kennel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.08.17 semifinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.17 čtvrtfinále | vs. Camilla Scala | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.17 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Juliana Valero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.17 semifinále | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.17 čtvrtfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.03.17 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
15.02.17 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.17 1. kolo | vs. Verena Hofer | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Ilona Kremen - poslední zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |