ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Alba Retortillo Soiras | Sara Lanca | 6-3, 6-4 | Madrid | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
30.04.01, 22 Let
30.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alba Retortillo Soiras vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Alba Retortillo Soiras | Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Madrid | tvrdý |
Alba Retortillo Soiras form & Sara Lanca form
Alba Retortillo Soiras - poslední zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Claudia De Las Heras Armenteras | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-710, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Picazo Martin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Alice Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Marian Blancafort-Corona | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Valladolid - tvrdý | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Daniela La Fuente Strassburger | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sara Lanca - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |