USA
13.09.93, 30 Let
13.09.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
05.06.00, 23 Let
05.06.00, 23 Let
Akiko Okuda vs. Marina Benito - Vzájemné zápasy
30.05.16 | 2. kolo kval. | Akiko Okuda | Marina Benito | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Madrid | antuka |
Akiko Okuda form & Marina Benito form
Akiko Okuda - poslední zápasy
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Marina Benito - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 3-1, Celia Anson Sanchez - skreč | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Jessica Failla | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Unknown Player | Unknown Player - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Irene Fuster Hidalgo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Rubio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Marti | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Candela Yecora | 0-6, 6-74 | detail zápasu |