ZÁPAS
25.01.17 | 2. kolo | Akari Inoue | Arina Folts | 6-4, 6-0 | Almaty | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Akari Inoue | Arina Folts | |
1. podání % | 27/48 (56%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Akari Inoue vs. Arina Folts - Vzájemné zápasy
25.01.17 | 2. kolo | Akari Inoue | Arina Folts | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Akari Inoue form & Arina Folts form
Akari Inoue - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | - | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mutsumi Uemura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Chisato Kanemaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Moeka Miyata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sahra Dennehy | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
21.12.22 2. kolo | vs. Catherine Aulia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo | vs. Katie Oliver | 6-72, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Heewon Kil | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mikhailuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Saskatoon - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Christa Wirahadipoernomo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Kurume - koberec | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | - | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ayumi Miyamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Megumi Nishimoto | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Michaela Haet | 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Arina Folts - poslední zápasy
W25 Fergana - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detail zápasu |