ZÁPAS
16.11.15 | 1. kolo kval. | Aino Alkio | Laura Pennanen | 7-5, 6-3 | Helsinki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
25.07.00, 23 Let
25.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
11.08.97, 26 Let
11.08.97, 26 Let
Aino Alkio vs. Laura Pennanen - Vzájemné zápasy
16.11.15 | 1. kolo kval. | Aino Alkio | Laura Pennanen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Helsinki | tvrdý I. |
Aino Alkio form & Laura Pennanen form
Aino Alkio - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Laura Pennanen - poslední zápasy
Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Sarlota Cesnekova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.10.14 kvalifik. | vs. Jessica Bruehwiler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Olena Kyrpot | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Daria Ponomareva | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Anna Signe Rasmussen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
11.11.13 kvalifik. | vs. Anastasia Artemova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu |