Ainhoa Atucha Gomez vs. Arabela Fernandez-Rabener 11.07.2017

Ainhoa Atucha Gomez vs. Arabela Fernandez-Rabener 11.07.2017 - Cantanhede - porovnání

ZÁPAS

11.07.171. koloAinhoa Atucha Gomez Arabela Fernandez-Rabener 6-4, 7-5 Portugal Cantanhede koberec

STATISTIKY ZÁPASU

Ainhoa Atucha GomezArabela Fernandez-Rabener
1. podání %39/67 (58%)37/65 (57%)
Vyhrané body z 1.podání26/39 (67%)26/37 (70%)
Vyhrané body z 2.podání13/28 (46%)8/28 (29%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)3/5 (60%)
Vyhrané body z returnu31/65 (48%)28/67 (42%)
Vyhrané body celkem70/132 (53%)62/132 (47%)
Dvojchyby38
Esa12

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Ainhoa Atucha Gomez
Španielsko
24.05.93, 25 Let




753
23
25 627 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.10.90, 28 Let




885
14

Arabela Fernandez-Rabener
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ainhoa Atucha Gomez vs. Arabela Fernandez-Rabener - Vzájemné zápasy

31.07.17kvalifik.Ainhoa Atucha GomezArabela Fernandez-Rabener6-0, 7-5 detail zápasuSpain El Espinar tvrdý
11.07.171. koloAinhoa Atucha GomezArabela Fernandez-Rabener6-4, 7-5 detail zápasuPortugal Cantanhede koberec
25.06.121. koloAinhoa Atucha GomezArabela Fernandez-Rabener7-65, 6-2 detail zápasuSpain Melilla tvrdý
08.08.111. koloArabela Fernandez-RabenerAinhoa Atucha Gomez6-3, 6-4 detail zápasuSpain Gijon tvrdý
25.10.102. koloArabela Fernandez-RabenerAinhoa Atucha Gomez6-2, 7-5 detail zápasuPortugal Vila Real antuka

Ainhoa Atucha Gomez - poslední zápasy

France Nantes - tvrdý I.
29.10.18
1. kolo
vs. Katarina Zavatska1-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Claudia Coppola6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Agnes Brun6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Seville - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Margarita Lazareva3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
10.10.18
1. kolo
vs. Ana Vrljic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Anna Klasen6-4, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
26.09.18
1. kolo
vs. Greetje Minnen0-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Ingrid Neel4-6, 7-62, 7-64 výhradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Alexandra Riley5-7, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Santarem - tvrdý
04.09.18
1. kolo
vs. Francisca Jorge3-3, - Ainhoa Atucha Gomez - skrečprohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Ana Lantigua De La Nuez3-4, - Ainhoa Atucha Gomez - skrečprohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
06.08.18
kvalifik.
vs. Karine Sarkisova7-63, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Ekaterina Shalimova6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
01.08.18
2. kolo
vs. Cristina Bucsa1-6, 5-7 prohradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Tamara Curovic6-1, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary Baja - antuka
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Mila Mejic4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Portugal Figueira Da - tvrdý
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Lyudmyla Kichenok3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal Setubal - tvrdý
09.07.18
kvalifik.
vs. Vlada Ekshibarova6-4, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Sathwika Sama6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Lisa Sabino2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
19.06.18
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza1-6, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
06.06.18
2. kolo
vs. Marina Bassols Ribera6-3, 5-7, 6-74 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Isabel Iglesias Prieto4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
10.04.18
kvalifik.
vs. Freya Christie4-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.04.18
2. kolo kval.
vs. Camila Garcia6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France Le Havre - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Chiara Scholl2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
27.02.18
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
31.10.17
1. kolo
vs. Nadiya Kolb6-0, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
26.10.17
2. kolo
vs. Clara Tauson4-6, 1-6 prohradetail zápasu

Arabela Fernandez-Rabener - poslední zápasy

Spain Sant Cugat - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Julia Payola6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - skrečprohradetail zápasu
Spain Telde - antuka
05.10.17
čtvrtfinále
vs. Angela Fita Boluda2-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.10.17
2. kolo
vs. Ekaterina Kholopenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Carlota Molina Megias2-6, 7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Melilla - antuka
25.09.17
1. kolo
vs. Angela Fita Boluda2-6, 6-78 prohradetail zápasu
Spain Madrid - tvrdý
19.09.17
1. kolo
vs. Caroline Werner0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
16.08.17
2. kolo
vs. Lucia Marzal Martinez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.17
1. kolo
vs. Vivien Klein6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
08.08.17
1. kolo
vs. Angela Fita Boluda5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
01.08.17
1. kolo
vs. Akgul Amanmuradova4-6, 6-77 prohradetail zápasu
31.07.17
kvalifik.
vs. Ainhoa Atucha Gomez0-6, 5-7 prohradetail zápasu
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Elena Tokic Elena Tokic - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Spain Don Benito - koberec
18.07.17
1. kolo
vs. Olga Parres Azcoitia3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Portugal Cantanhede - koberec
11.07.17
1. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
05.07.17
1. kolo
vs. Xiaoxi Zhao2-6, 6-3, 6-77 prohradetail zápasu
Portugal Montemor O - tvrdý
30.05.17
1. kolo
vs. Francisca Jorge4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal Oeiras - antuka
17.05.17
2. kolo
vs. Rosa Vicens Mas4-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.05.17
1. kolo
vs. Andrea Ka6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
France Dijon - tvrdý I.
03.04.17
1. kolo
vs. Theo Gravouil1-6, 6-76 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
30.03.17
2. kolo
vs. Corinna Dentoni2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.03.17
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
21.03.17
1. kolo
vs. Mathilde Armitano3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
13.02.17
1. kolo kval.
vs. Carolin Schmidt4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
01.12.16
2. kolo
vs. Alexandra Perper2-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.11.16
1. kolo
vs. Wushuang Zheng6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
21.11.16
1. kolo kval.
vs. Kerstin Peckl6-2, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.16
kvalifik.
vs. Georgia Brescia5-7, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
17.11.16
čtvrtfinále
vs. Fatma Al Nabhani2-6, 5-7 prohradetail zápasu
16.11.16
2. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.16
1. kolo
vs. Fiona Codino7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<