ZÁPAS
26.01.20 | 1. kolo kval. | Aiko Yoshitomi | Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aiko Yoshitomi vs. Jenny Duerst - Vzájemné zápasy
26.01.20 | 1. kolo kval. | Aiko Yoshitomi | Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Aiko Yoshitomi form & Jenny Duerst form
Aiko Yoshitomi - poslední zápasy
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | detail zápasu |
Jenny Duerst - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |