Švajčiarsko
28.07.99, 24 Let
28.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kim Fontana vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
04.05.17 | 2. kolo | Agustina Chlpac | Kim Fontana | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Kim Fontana form & Agustina Chlpac form
Kim Fontana - poslední zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Giaquinta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Bubnova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Cecilia Pattacini | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |