ZÁPAS
27.08.19 | 1. kolo | Agustina Chlpac | Emma Lene | 4-6, 7-5, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Agustina Chlpac | Emma Lene | |
1. podání % | 69/84 (82%) | 72/101 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/69 (58%) | 41/72 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/15 (27%) | 7/29 (24%) |
Vyhrané break-bally | 9/18 (50%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 53/101 (52%) | 40/84 (48%) |
Vyhrané body celkem | 97/185 (52%) | 88/185 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Agustina Chlpac | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Emma Lene | |
Agustina Chlpac | 0-3 | |
0-4 | Emma Lene | |
0-0, 0-15 | ||
Agustina Chlpac | 0-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
1-5 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agustina Chlpac | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Emma Lene | |
Agustina Chlpac | 4-5 | |
4-6 |
2 | ||
0-0 | Emma Lene | |
Agustina Chlpac | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustina Chlpac | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agustina Chlpac | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Agustina Chlpac | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
4-4 | Emma Lene | |
0-0, 0-30 | ||
Agustina Chlpac | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Agustina Chlpac | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Emma Lene | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-15 | ||
Agustina Chlpac | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 | Emma Lene | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Agustina Chlpac vs. Emma Lene - Vzájemné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Agustina Chlpac | Emma Lene | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Agustina Chlpac form & Emma Lene form
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-74, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Emma Lene - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, Franziska Sziedat - skreč | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu |