Holandsko
06.02.00, 24 Let
06.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dainah Cameron vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 1. kolo kval. | Agustina Chlpac | Dainah Cameron | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Dainah Cameron form & Agustina Chlpac form
Dainah Cameron - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 2-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Nynke Hamburg | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Kiko Nishizato | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Karen Barritza | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Jamie Jillissen | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
16.06.16 2. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.16 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |