ZÁPAS
08.02.18 | 2. kolo | Agnes Bukta | Joanna Zawadzka | 6-2, 6-0 | Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Agnes Bukta | Joanna Zawadzka | |
1. podání % | 24/34 (71%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Agnes Bukta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Agnes Bukta | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0 | ||
5-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
5-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Agnes Bukta | 5-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Agnes Bukta vs. Joanna Zawadzka - Vzájemné zápasy
08.02.18 | 2. kolo | Agnes Bukta | Joanna Zawadzka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Agnes Bukta form & Joanna Zawadzka form
Agnes Bukta - poslední zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Wiesbaden - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - skreč | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
24.01.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.11.18 semifinále | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.18 čtvrtfinále | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Joanna Zawadzka - poslední zápasy
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detail zápasu |