ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Adva Dabah | Mika Misgav | 4-6, 6-2, 10-5 | W15 Netanya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
27.01.01, 23 Let
27.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
17.02.99, 25 Let
17.02.99, 25 Let
Adva Dabah vs. Mika Misgav - Vzájemné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Adva Dabah | Mika Misgav | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | W15 Netanya | tvrdý |
Adva Dabah form & Mika Misgav form
Adva Dabah - poslední zápasy
W25 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nicole Nadel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Hefner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Elizabeth Okropiridze | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Akvile Parazinskaite | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Rachel Sivan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Mika Buchnik | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-72, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Mika Misgav | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Katz | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | Koral Koldobski - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Maria Titova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Julia Vulpio | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Mika Misgav - poslední zápasy
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Adva Dabah | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Yana Bogodist | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Kseniya Sundin | 6-1, 5-0, Kseniya Sundin - skreč | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Jane Wasserson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Mary Catherine Haffey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.15 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Sofya Dobronevskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Nikol Zaikin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 6-4, 6-1 | detail zápasu |