ZÁPAS
08.10.18 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Shelly Bereznyak | 6-2, 6-2 | Ashkelon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Adrienn Nagy | Shelly Bereznyak | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 38/50 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shelly Bereznyak | |
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Adrienn Nagy | 2-1 | |
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrienn Nagy vs. Shelly Bereznyak - Vzájemné zápasy
08.10.18 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Shelly Bereznyak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Ashkelon | tvrdý |
Adrienn Nagy form & Shelly Bereznyak form
Adrienn Nagy - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Shelly Bereznyak - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - skreč | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |