ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Adrienn Nagy | Mihaela Djakovic | 6-1, 6-4 | W15 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Adrienn Nagy | Mihaela Djakovic | |
1. podání % | 38/68 (56%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/38 (61%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/30 (53%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/58 (59%) | 29/68 (43%) |
Vyhrané body celkem | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Adrienn Nagy | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mihaela Djakovic | |
0-0 | ||
Adrienn Nagy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mihaela Djakovic | |
0-0 | ||
Adrienn Nagy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Adrienn Nagy | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrienn Nagy vs. Mihaela Djakovic - Vzájemné zápasy
19.10.20 | 1. kolo kval. | Mihaela Djakovic | Adrienn Nagy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
12.09.19 | 2. kolo | Adrienn Nagy | Mihaela Djakovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Szekesfehervar | antuka |
Adrienn Nagy form & Mihaela Djakovic form
Adrienn Nagy - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Mihaela Djakovic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu |