ZÁPAS
13.10.19 | 1. kolo kval. | Adrienn Horvath | Laura Mair | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maďarsko
24.12.00, 23 Let
24.12.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Adrienn Horvath vs. Laura Mair - Vzájemné zápasy
13.10.19 | 1. kolo kval. | Adrienn Horvath | Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Adrienn Horvath form & Laura Mair form
Adrienn Horvath - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.12.18 kvalifik. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | - | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Laura Mair - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu |