ZÁPAS
17.06.18 | kvalifik. | Adelina Baravi | Koral Koldobski | 1-6, 7-63, 6-2 | Kiryat Shmona | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.09.99, 24 Let
14.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
09.09.01, 22 Let
09.09.01, 22 Let
Adelina Baravi vs. Koral Koldobski - Vzájemné zápasy
17.06.18 | kvalifik. | Adelina Baravi | Koral Koldobski | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | Kiryat Shmona | tvrdý |
Adelina Baravi form & Koral Koldobski form
Adelina Baravi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Koral Koldobski - poslední zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu |